Сантехнічні послуги

Наша компанія займається розробкою рішень і наданням комплексних послуг з сантехнічних робіт у Києві. Це досить відповідальна галузь і в будівництві, і в ремонті приміщень, і ставитися до їх проведення необхідно дуже серйозно. Ми маємо колосальний досвід у виконанні сантехнічних послуг, кожен наш фахівець проходить обов’язкове тестування на профпридатність і надалі регулярно підвищує свою кваліфікацію.

Сантехнічні послуги

Наші фахівці виконають будь-які сантехнічні роботи в Києві – ВІД розведення труб у нових будинках і заміни в старих ДО разових ремонтів душової кабіни. Монтаж систем водопостачання та каналізації, зварювальні роботи, заміна та встановлення унітазів, раковин, ванн, біде, монтаж душових кабін, установка бойлера і перенесення сушарок рушників, змішувачів, радіаторів, фільтрів грубого і тонкого очищення, установка і заміна лічильників води, підключення пральної і посудомийної машин, установка водонагрівача – ми пропонуємо будь-які роботи за доступними цінами. Ми допоможемо вам, якщо треба просто поміняти прокладку в змішувачі, якщо тече кран, якщо треба замінити арматуру в зливному бачку.

Телефонуйте до нас, і ви зрозумієте, що таке хороший сантехнік. Ви, звичайно, можете спробувати зробити все самотужки, чи покликати на допомогу сусіда. Втім, як показує практика, результат таких зусиль буде нульовий, чи, навіть, негативний – якщо врахувати вихід з ладу дорогого сантехнічного обладнання.
Сантехнічні роботи – це саме той випадок, коли слід зробити РАЗ і назавжди.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?