Штукатурні Роботи

Якщо заголовок викликав у вашій уяві людину зі шпателем біля відра зі штукатуркою – ми скажемо прямо: все давно не зовсім так.

Київ щороку оновлюється з використанням все нових і новіших матеріалів і технологій. Деякі з них просто вражають своїми можливостями. Для прикладу розглянемо таке явище як італійська штукатурка. Вона абсолютно відрізняється від своїх аналогів, надаючи стінам фактури різних оздоблювальних матеріалів. Деякі її різновиди створюють враження, ніби стіни викладено мармуром чи старим каменем.

Штукатурні Роботи

Без необхідного досвіду нанести її самостійно неможливо. У процесі роботи необхідно враховувати освітлення приміщення, а нанесення вимагає особливих навичок. Тільки професіонал зможе зробити це таким чином, що в приміщенні буде створено ілюзію використання справжнього каменю.

Італійська штукатурка наноситься в три шари, кожен з яких дуже важливий і має високі вимоги до виконання. Перший шар є звичайною основою, другий створює фактуру, третій – колір. Після цього покриття обробляється воском, завдяки чому воно служитиме довгі роки.

Штукатурні Роботи

Київ налічує всього кілька компаній, що володіють подібними методиками. Один із лідерів ринку – компанія MODERN CONSTRUCTION, що надає комплексні рішення з ремонту й будівництва. Кожен зданий об’єкт – це плід спільної роботи талановитих дизайнерів і високопрофесійних будівельників. Ми прагнемо зробити наше місто ще більш цікавим і привабливим як для киян, так і для гостей Києва.

Механізовані штукатурні роботи

Це одна зі спеціалізацій нашої компанії. Використовуючи німецькі штукатурні станції (PFT G4, PFT G5, Putzmeister MP 25), ми виконуємо роботи на високому професійному рівні і долаємо великі обсяги за короткі терміни.

Штукатурні Роботи

Штукатурні станції призначені для транспортування, приготування і нанесення розчинів. Продуктивність за робочу зміну може сягати 200 м2. Механізоване штукатурення стін застосовується як для внутрішніх робіт, так і для фасадних.

Штукатурні роботи механізованим способом мають безліч переваг:

Штукатурні Роботи

Якщо вам терміново потрібні великі обсяги штукатурних робіт у найкоротші терміни – телефонуйте негайно. Переконайтеся у надможливостях компанії, замовивши один дзвінок.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?