Дизайн трикімнатної квартири

Трикімнатні квартири традиційно користуються попитом на ринку як нового, так і вторинного житла. А велика квартира дає простір для дизайнерської фантазії. Втім, продумуючи дизайн трикімнатної квартири в Києві, слід враховувати потреби людей, які в ній житимуть. В першу чергу – це кількість, далі – чи є в сім’ї діти, люди похилого віку, інваліди тощо. Квартира має відповідати потребам кожного з мешканців. Наприклад, для сім’ї з дитиною дошкільного віку особливо важливо максимально зменшити кількість деталей і предметів з гострими кутами, а також надійно закривати отвори розеток.

Досвідчений дизайнер враховує все: величину кімнат, розташування вікон, наявність комор, лоджій, пристрій санвузла. Можливо, квартиру можна розширити за рахунок підсобних приміщень або шляхом об’єднання кімнат. Дизайн трикімнатної квартири в Києві – прекрасна можливість зробити квартиру зручнішою.

Дизайн трикімнатної квартири

Етапи дизайну трикімнатної квартири

Професійний дизайнер завжди співпрацює з клієнтом. В першу чергу він з’ясовує запити господарів – якою вони хотіли б бачити свою квартиру? Які у них захоплення, смаки, інтереси? Які кольори вони хотіли б бачити в дизайні інтер’єру? Чи потрібна в квартирі дитяча кімната? А, може, окрема кімната для літніх батьків? На основі цієї інформації дизайнер пропонує унікальні ідеї та варіанти оформлення житла.

Не треба засмучуватися, якщо ваша квартира розташована в панельному будинку або хрущовці. Наші спеціалісти переконливо доведуть, що її можна перетворити на цілком комфортабельне і сучасне житло. Але варто пам’ятати: для дизайну трикімнатної квартири в будинках такого типу підходять далеко не всі стилі оформлення.

Наприклад, громіздкі меблі в класичному стилі займуть весь простір невеликій вітальні, а в спальню взагалі не вмістяться. Красивий і сучасний вигляд подібна квартира матиме в стилі мінімалізму, або в стилі модерн. Бувають квартири в етнічному стилі або в стилі кантрі. Можна вибрати будь-який вподобаний напрямок.

Крім того, при оформленні малогабаритної квартири потрібно дотримуватися єдиного стилю в усіх приміщеннях. Це стосується і матеріалів, і кольору, і меблів.

Після виконання загальних етапів, переходять до виконання дизайну квартири в кожній кімнаті, де також існують свої етапи (обмір, складання креслень, демонтаж, схеми освітлення і т.д.).

Дизайн трикімнатної квартири

Передпокій – як зробити його більшим?

Передпокій в панельному будинку часто невеликий і витягнутий у довжину. Щоб заощадити місце, ми пам’ятаємо про деякі правила:
– У передпокої не повинно бути зайвих меблів – тільки ті, якими постійно користуються. Найкраще використовувати вбудовані меблі й полиці.
– Оздоблення стін слід робити у світлих тонах. Візуально розширюють стіни горизонтальні лінії в оформленні коридору.
– Дзеркала також допомагають візуально розширити простір. Популярними є дзеркала з підсвічуванням.
– Правильно підібране освітлення теж візуально розширює приміщення. Краще використовувати точкові світильники, а не люстри.
– Для оздоблення стін добре використовувати декоративну штукатурку або вінілові шпалери. Завжди актуальними в передпокої будуть дерев’яні панелі, вагонка або панелі МДФ.
– Вигідним з точки зору дизайну і функціоналу може бути рішення оформити стіну з нішею в зручному місці. Наприклад, близько зони дзеркала.

Дизайн трикімнатної квартири

Як максимально повно використовувати ресурси трикімнатної квартири? Потрібно ретельно продумати її дизайн! Щоб готовий інтер’єр мав вигляд цілісний і гармонійний, необхідно вибрати єдиний стиль, попрацювати над декором, освітленням і правильним зонуванням простору. Запрошені дизайнери і бригада фахівців не тільки зроблять це на професійному рівні, а й зможуть позбавити власників зайвого клопоту.

Дизайн 3-кімнатної квартири повинен бути продуманий таким чином, щоб врахувати інтереси всіх її мешканців. Досягти позитивного результату допоможе об’єднання естетичної складової проекту з практичною. Часто для цього може знадобитися нове планування 3-кімнатної квартири. Однак, витрачений час і зусилля гарантовано окупляться ефектним і комфортним дизайном інтер’єру.

Дизайн трикімнатної квартири

Кухня – як її краще спланувати?

Кухня в панельних будинках, як правило, маленька. Її планування потрібно продумати особливо. Добре, якщо в кухні виділена робоча зона – плита, мийка, обробний стіл. А обідній стіл бажано встановити окремо (якщо розмір приміщення дозволяє).

Деякі господарі об’єднують кухню й вітальню. Виходить модна кухня-студія. Але таке перепланування потребує узгодження і не завжди буде зручним. Можна спробувати розширити кухню візуально – наприклад, використовуючи в обробці світлі кольори. Оздоблення стін має гармоніювати з підлогою і стелею.

Вітальня – як її правильно оформити?

Оформлення вітальні – це найбільш відповідальна справа в дизайні трикімнатних квартир. На жаль, вітальня одночасно буває і їдальнею, і кабінетом, і місцем відпочинку. Як правило, для вітальні відводять найбільшу кімнату. Вона має бути добре освітлена.

Неодмінні атрибути вітальні – телевізор, диван та крісла. Їх треба розташувати так, щоб телевізор було зручно дивитися з будь-якого місця. Не зайвим буде і журнальний столик. Важкі громіздкі меблі у вітальнях невеликих квартир краще не використовувати взагалі.

Вітальня – як її правильно оформити

Якщо планується багатофункціональна вітальня, можна виділити різні зони (наприклад, зону кабінету або зону сну). Це робиться за допомогою освітлення, невеликих перегородок, ширм.

Головне – в цій кімнаті повинні затишно почувати себе не тільки гості, але і самі господарі.

Дизайн трикімнатної квартири

Спальня – щоб солодко спалось!

У спальні, як правило, використовуються м’які тони. Адже це – місце відпочинку. Інтер’єр спальні – ліжко, неглибокий шафа, тумбочка. Не треба нічого зайвого. Затишок створять важкі штори. Вони ж захистять від зайвого світла і цікавих поглядів.

Для покриття підлоги в спальні підійде ламінат, паркет або ковролін. Слід уникати переважання темних кольорів в інтер’єрі. Квартири «радянської» планування і так виглядають похмуро.

Санвузол – варіанти розширення

Основна проблема панельних будинків – маленька ванна кімната і туалет. Можна об’єднати туалет з ванною або ж спробувати візуально їх розширити. Візуально збільшує приміщення світла матова плитка або плитка біло-блакитних тонів. Добре використовувати точкові світильники і дзеркала.

Можна встановити підвісну сантехніку – вона допомагає заощадити місце, але коштує значно дорожче.

Дитяча – що важливо враховувати?

Якщо в сім’ї є діти, постає ще одна проблема – облаштування дитячої. Дитяча кімната повинна бути світлою, оброблена безпечними «дихаючими» матеріалами і влаштована з урахуванням потреб дитини. Існує величезна безліч варіантів оформлення дитячої. Розроблено кімнати для хлопчиків, для дівчаток, для двох дітей, для підлітків. Вибрати буде нескладно. Тільки завжди треба враховувати думку дитини – адже йому там жити.

Дизайн трикімнатної квартири

Дизайн трикімнатної квартири в чешці

Чешки в дев’ятиповерхівки мають типову планування і є найбільш поширеним видом квартир в панельних будинках Києва. Метраж 3-х кімнатної квартири – 60-65 м2, в будинках поліпшеного планування – 70-80 м2.

Інтер’єри трикімнатних квартир можуть бути оформлені в різних інтер’єрних стилях:

Дизайн трикімнатної квартири в чешці

Інше житло в багатоквартирних панельних будинках вимагають грамотного підходу до перепланування. У таких будинках не завжди можна зробити масштабну планування через монолітних перекриттів. Висота стель, призначення кімнат, розміщення інженерних комунікацій визначають напрямок майбутнього дизайну.

У фотогалереї на сайті ModernConstruction можна подивитися готові ескізи, ексклюзивні дизайн-проекти оформлення 3-х кімнатних квартир різного метражу і планування.

На сьогоднішній день трикімнатні квартири є найпоширенішим видом житла. Це кращий варіант для сімейної пари з одним-двома дітьми, яким потрібно власний простір і увагу. Ідеально зроблений ремонт трикімнатної квартири допоможе досягти гармонії і взаєморозуміння в родині, зробить простір комфортним і затишним. Компанія ModernConstruction допоможе створити власний, індивідуальний дизайн, а також виконає весь спектр робіт, спрямований на реалізацію Ваших планів та ідей.

Дизайн трикімнатної квартири

Варіанти планування трикімнатних квартир

Планування 3х кімнатної квартири в хрущовці, будинку ленінградського типу починається зі складання плану, ескізу, дизайн-проекту. Грамотно сплановані функціональні зони збільшать простір, зробивши житла комфортним для всіх домочадців.

Повне перепланування трикімнатної квартири в панельному будинку зі знесенням міжкімнатних стін, перегородок – оптимальне рішення для старотіпних жител. Один з варіантів – перетворення квартири в студію з відкритим плануванням, розділеної на окремі зони.

Якщо в будинку маленька кухня, шляхом знесення стіни можна об’єднати кухонний простір з вітальні, виділивши робочу, обідню зону, зону для відпочинку. Виграти корисний простір можна за рахунок лоджії, балкони, шляхом об’єднання двох кімнат в одну. Якщо дозволяє площа спальні, шляхом зонування допустимо виділити частину кімнати під робочий кабінет.

Планування трикімнатних квартир

Призначення кімнат залежить від кількості осіб. Габарити житлових приміщень варіюються від 56 до 80 і більше м2. Невелика за розмірами стандартна квартира має метраж 60-65-70 кв.м. Замовити дизайн-проект перед проведенням перепланування, подивитися авторські варіанти оформлення можна на сайті ModernConstruction.

Дизайн трикімнатної квартири

Вигоди роботи з компанією ModernConstruction

Українська компанія ModernConstruction пропонує своїм клієнтам замовити дизайн трикімнатної квартири в Києві. Проект складе професійний дизайнер по інтер’єрах. Всі роботи виконають фахівці компанії – швидко, якісно, ​​відповідально. Вислухаємо всі ваші ідеї і побажання. Виконаємо дизайн-проект недорого. Із задоволенням попрацюємо над проектом як великий, так і маленької квартири.

Вам залишається тільки замовити ремонт у нас або залишити онлайн заявку.

Компанія працює на території України більше 10 років і має 15 тисяч виконаних проектів ремонту квартир і офісів.

Звертайтеся за телефонами в Києві або залишайте заявки на сайті компанії ModernConstruction. Там же можна подивитися приклади портфоліо – дизайн трикімнатної квартири – фото. Ціна дизайну трикімнатної квартири в Києві тут дуже демократична.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?