Вентиляція, кондиціонування

Вентиляція та кондиціонування – це комплекс систем для організації повітрообміну у приміщенні та забезпечення комфортних параметрів повітряного середовища.
Вентиляція та кондиціонування, як будь-які інші інженерні системи, вимагають розробки проектної документації. Монтаж систем вентиляції та кондиціювання без попереднього проекту може призвести до таких негативних наслідків як протяг, шум, надлишкова вологість, високе енергоспоживання. Спеціалісти компанії MODERN CONSTRUCTION знають, як створити в приміщенні комфортну атмосферу. Ми виконуємо комплекс робіт (проект і монтаж), гарантуючи ефективність обладнання систем вентиляції та кондиціонування.

Вентиляція, кондиціонування

Ми проектуємо такі системи:

 

Вентиляція, кондиціонуванняДимовидалення – автоматична система припливно-витяжної вентиляції, що призначена для видалення диму, попередження або обмеження небезпеки задимлення будівлі. Системи димовидалення відрізняються від вентиляції більш високими показниками продуктивності та стійкістю до високих температур. Системи димовидалення розподіляють на статичні і динамічні. Статичні – відключають всі вентиляційні системи та локалізують дим в одному приміщенні, тобто запобігають поширенню через вентиляційні шахти.  Динамічні – виводять дим за допомогою вентиляторів. Компанія MODERN CONSTRUCTION пропонує виконання проектних та монтажних робіт систем димовидалення на професійному рівні. Ми запропонуємо Вам збалансовану і ефективну систему димовидалення.


Етапи проектування:

 

Повітряне опалення – це система, що призначена для обігріву приміщень за допомогою нагрітого повітря. Дуже часто опалення, вентиляція та кондиціювання є єдиним комплексом, що забезпечує оптимальні умови перебування людини у великих за площею приміщеннях. Але в деяких виробничих приміщеннях, згідно з вимогами, дозволяється використання лише повітряного опалення. Для монтажу таких систем розробка проекту є обов’язковою. Грамотне проектування систем повітряного опалення є запорукою ефективності його роботи. Спеціалісти MODERN CONSTRUCTION завжди зважають на особливості майбутньої роботи, проводять розрахунок тепловтрат будівлі, необхідного повітрообміну та температури в приміщенні.


Етапи проектування:

Вентиляція, кондиціонування

Кондиціонування – система, що створює та регулює в приміщеннях мікроклімат для забезпечення мешканців сприятливими умовами за показниками температури і вологості.
Розглянемо більш детально класифікацію за областю застосування систем кондиціювання. Побутові системи кондиціювання призначені для охолодження невеликих приміщень (до 80 м2),  промислові – більш потужні та використовуються при кондиціонуванні магазинів, ресторанів (приміщень площею понад 100 м2), а також для центрального охолодження будівель. Існує проміжний клас систем кондиціювання – напівпромислові, що зазвичай застосовуються як у побуті (квартири, котеджі), так і на підприємствах.
Якщо для встановлення побутових систем кондиціювання проект не потрібен, то для монтажу промислових розробка проекту є обов’язковою. Оскільки кожне приміщення має свої особливості (площа, призначення, кількість працівників, вікон та ін.) необхідно правильно вибрати потужність та тип системи кондиціювання.


Етапи проектування:

 

Вентиляція, кондиціонування

Вентиляція – організований повітрообмін, що замінює повітря в приміщеннях зовнішнім, чистим повітрям з метою створення середовища, сприятливого для здоров’я. Вентиляційні системи поділяються:

Вентиляція як будь-яка інша інженерна система вимагає розробки проектної документації. Інакше, помилки та неточності можуть не тільки погіршити ефективність роботи системи, а й зробити її неможливою для експлуатації. В компанії MODERN CONSTRUCTION розробку проекту виконують лише фахівці, що мають відповідну кваліфікацію та досвід. Ми проектуємо всі види вентиляційних систем для житлових та виробничих приміщень. Перш ніж розпочати розробку проекту, ми обов’язково враховуємо всі вимоги та побажання Замовника до майбутньої системи.

Етапи проектування:

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?