Винесення балконів

Винесення балконів

Винесення (розширення) балконів є однією з послуг, що замовляються найчастіше. Клієнти намагаються розширити балконні площі, аби обладнати там зелені сади, зону відпочинку чи зберігання домашнього краму.

Компанія MODERN CONSTRUCTION здійснює винесення балконів за такими схемами:
Перша передбачає винесення тільки фронтальної частини балкона/лоджії. При цьому простір між бічними стінами і винесеними вперед вікнами закривається глухими вікнами, або сендвіч-панелями – пластикові листи з утеплювачем між ними. Така схема актуальна, якщо потрібно збільшити лише бічні частини балкона, наприклад, для установки шафи.
Друга схема – це капітальні роботи, за допомогою яких збільшується площа балкона по всьому периметру. Такий винос балкона дозволяє створити на балконі додаткову кімнату, чого не вийде досягти при використанні виносу тільки фронтальної частини.

Етапи роботи. Власне винос балкона – це процес висування заскленої частини балкона вперед по відношенню до зовнішньої частини огорожі балкона. Винос не змінює місце розташування балкона, залишаючи його на своєму місці. Для цього до зовнішньої сторони парапету приварюються спеціальні металеві кронштейни трикутної форми. На ці кронштейни приварюються спеціальні металеві опори, які потрібні для зв’язування кутків між собою. Останнім етапом є встановлення блоків скління на кронштейни.

Винесення балконів

Важливо! Винесення балкона неможливе без посилення конструкції зовнішнього парапету. Для цього ми провадимо додаткові зварювальні роботи.

Ми дбаємо про те, щоб при збільшенні площі не втрачалися функціональні та естетичні властивості балкона. Після винесення балкона ми здійснюємо його обробку й утеплення. За допомогою наших фахівців Ви зможете визначитися з найприйнятнішими матеріалами для оздоблення та утеплення, створення затишного і теплого балкона.

Компанія MODERN CONSTRUCTION проробить усі необхідні роботи з виносу балкона надійно і якісно за короткий час, а результатом нашої роботи Ви будете насолоджуватися багато років.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?