Вкладання ламінату

Ламінат – це сучасний зручний і витончений вид покриття для підлоги. Ламінат виготовляють з дерева, і він має не менш розкішний вигляд, ніж паркет. Професійно вкладений, цей матеріал перетворюється на бездоганно рівну підлогу, просту у догляді. Ламінат можна використовувати в будь-яких кімнатах, включаючи ванну, якщо підібрати достатньо міцний і вологостійкий матеріал. Але більш органічний вигляд він має у житлових кімнатах.

Вкладання ламінату

Таке покриття створює непередаваний затишок, легкість і додає кімнаті простору, а різноманітність кольорів і текстур дає можливість вибрати унікальне покриття, яке чудово доповнює навіть найскладніший дизайн. Ламінат – прекрасний варіант покриття поверх теплої підлоги, він простий у догляді, і його дуже важко зіпсувати, навіть якщо по вашому будинку постійно розгулюють домашні улюбленці з гострими пазурами.

Аби покриття було рівним, перед укладанням ламінату робиться стяжка. В більшості будинків, сконструйованих навіть в кінці минулого століття, немає плит, достатньо рівних, аби можна було обійтися без стяжки. Тому, якщо Ви робите ремонт в одному з таких будинків, варто порахувати, наскільки вищою стане підлога. Стяжку роблять зі спеціальної суміші на бетонній основі. Це довга і копітка робота, яка вимагає часу на висихання. Жити в кімнаті, де триває процес, не вийде. Поверх стяжки укладають ізоляційний шар. Він захистить ламінат від проникнення вологи, а Вас – від шуму з нижнього поверху. Стяжка максимально розрівнює поверхню, щоб дати можливість укласти ламінат з непомітним зазором.

Вкладання ламінату

Укладають цей матеріал за принципом цегли, щоб горизонтальні стики в двох рядах не збігалися, і кожен новий стик припадав на середину сектора в уже укладеному ряді.

При укладанні ламінату його ріжуть так, щоб все покриття відходило від стіни хоча б на сантиметр. Під плінтусом цього зазору не видно, і він дозволяє ламінату нормально переносити зміну пір року: в різні періоди він може злегка розбухати.

Укладання ламінату – робота для майстра. Щоб нова підлога була якісною і служила довго, доручіть її створення професіоналам з компанії MODERN CONSTRUCTION.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?