Вкладання плитки

Декорування дому плиткою почалося ще в глибоку давнину. Спочатку керамічними пластинками зміцнювали ненадійні стіни, потім їх здогадалися розписати символічними і космогонічними зображеннями. Пізніше з плитки складали картинки, а сьогодні це є ефективний спосіб оформлення стін і підлоги.

Вкладання плитки

Традиційно в нашій свідомості плитка прив’язана до кімнат, де вологість вища і бруду більше; де вологе прибирання проводиться особливо часто. Туалет, ванна, кухня – ось стандартні адреси плитки, де санітарні вимоги мають виконуватися чітко. Це раціонально: догляд за плиткою справді значно простіший: її легше відмити, і привабливою вона залишається довше.

Але ж ремонт роблять не для того, щоб мити покриття. Тому в останні роки все частіше дизайнерською плиткою оформляються найрізноманітніші приміщення. Плиткові роботи, проведені якісно і акуратно, дарують приміщенню розкішний зовнішній вигляд, стилізують його і роблять сучасним, модним, блискучим.

Вкладання плитки

Плиткові роботи вимагають ретельної підготовки поверхні, а також потребують досвіду. Особливо уважним слід бути з дрібною плиткою чи плиткою довільних форм. Сучасні тенденції дизайну схиляються саме до таких форм і розмірів.

Технологія укладання лише здається простою. Професіонали готують стіни: шліфують, оброблюють спеціальним розчином і ґрунтують для того, щоб покласти плитку на ідеально рівну поверхню. Некваліфіковані “бригади” вкладають плитку на непідготовлену поверхню. Кінцевий результат замовника влаштовує, та згодом плитка починає відшаровуватися і відпадати.

Прикріплюючи плитку на розчин, слід мати тверду руку і орлине око: класти її слід рівно в обох площинах. Крім того, плитку доводиться різати, уникаючи її пошкодження, вирівнювати, стежити за тим, щоб клеючий розчин твердів, не опливаючи. Це вимагає спеціальних інструментів та особливих умов (вологість, потоки повітря, температура, тривалість висихання).

Вкладання плитки

Окрема проблема – затирка для швів. Неправильний її підбір може призвести до того, що вона буде відпадати від плитки, або висихаючи, набуде неочікуваного кольору.

В ці дні популярності набуває плитка зі штучної шкіри. Це саме той матеріал, який вкладають переважно у кабінетах, спальнях, інших кімнатах. І спеціалісти компанії MODERN CONSTRUCTION володіють всіма відповідними технологіями.

Вкладання плитки

Всі плиткові роботи потрібно довіряти професіоналам – тільки тоді нові стіни й підлога прослужать довго і не зіпсуються. Телефонуйте!

 

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?