Ремонт ресторанів, Київ

Кожен заклад громадського харчування унікальний власними пропозиціями та умовами для відпочинку і смаковитої вечері з приводу чи без нього. Значення тут має не тільки бездоганна кухня, а й обстановка, що створює відповідний настрій. В очах відвідувачів саме вона визначає рівень ресторану і бажання знову відвідати його гостинні стіни, щоб ще раз насолодитися спокійним відпочинком і щедрим частуванням. Все це необхідно враховувати в процесі ремонту і оновлення інтер’єру, щоб після відкриття

Ремонт ресторанів, Київ

Професійний ремонт ресторанів покликаний не лише передбачити наведені аспекти, а й усунути всі наявні недоліки приміщення, роблячи його ще зручнішим і безпечнішим для численних відвідувачів і власних працівників.

На яких аспектах базується процес ремонту ресторанів і кафе

Будь-яка спроба ремонту шаблонним способом закладу громадського харчування приречена на провал. Кожен такий об’єкт – унікальний, а тому потребує детального опрацювання, націленого на:

Роботи на об’єкті починаються з його детального огляду та оцінення. Одночасно проводиться розробка дизайнерського проекту, в який входить повний комплект креслень, специфікацій, кошторисів та інших робочих документів, які детально розкривають перед майстрами всі аспекти майбутнього ремонту. Саме так вони зможуть втілити на практиці всі нюанси і деталі, що створюють настрій, формують візитівку об’єкта і створюють інші фактори, що викликатимуть у клієнтів бажання ще раз зазирнути в гостинний і затишний заклад.

Ремонт ресторанів, Київ

Загальна схема ремонту ресторану чи кафе

Після складання і узгодження проекту роботи здійснюються в такому порядку:

Після завершення ремонту ресторан або кафе повністю готовий до зустрічі відвідувачів.

Вирішення окремих технічних питань

Серце будь-якого ресторану або кафе – його кухня, від якої залежить меню, оперативність приготування страв і швидкість обслуговування відвідувачів і, зрештою, найперше з найважливіших вражень про заклад. Планування її ремонту здійснюється за участю кількох досвідчених інженерів, щоб передбачити в цьому приміщенні:

Участь кваліфікованих інженерів в рішенні цих та інших технічних питань сприяє підвищенню рівня якості ремонту і гарантує безпеку персоналу і відвідувачів. Крім того, за рахунок грамотної організації простору вдасться збільшити продуктивність праці, виключити ризик псування продуктів і устаткування, оптимізувати напрямки руху персоналу і вирішити інші важливі питання, що впливають на якість роботи закладу харчування.

Ремонт ресторанів, Київ

Професійний ремонт ресторанів в Києві компанією MODERN CONSTRUCTION: гарантоване виправдання вашої довіри

Провідні фахівці компанії MODERN CONSTRUCTION раді бути корисними замовникам, які планують ремонт кафе чи ресторану. Роботи виконуються під ключ – від оцінки складності намічених заходів і розробки дизайнерського проекту до моменту здачі об’єкта замовнику. Серед головних переваг, що дозволяють говорити про винятковий рівень якості професійного ремонту від MODERN CONSTRUCTION, варто виділити:

Післягарантійне обслуговування об’єктів після ремонту ресторанів Києва – додаткове свідчення на користь високої якості і безпеки робіт, в яких замовнику не доведеться сумніватися.

Ремонт від MODERN CONSTRUCTION: втілення найсміливіших очікувань!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?